Ogłoszenie

NOWA STRONA FORUM www.CoFL.pl

#1 Tue-06-09 23:52:27

Hideki_Ikemoto

Użytkownik

Zarejestrowany: Tue-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Hideki_Ikemoto - Yakuza

MOJA PROPOZYCJA  LIDERA MAFII Yakuza. . .
   
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Chcialbym zostać Liderem yakuzy ponieważ dobrze gram "RP" i jestem ostro zajawiony DZIEKUJE:D


Yakuza-członek tradycyjnych japońskich grup przestępczych. Obecnie stanowią największą na świecie przestępczość zorganizowaną, udokumentowaną w Księdze rekordów Guinessa. Jest to tradycyjne określenie japońskiej przestępczości zorganizowanej i japońskiego gangstera.

Wywodzi się od tradycyjnej japońskiej gry karcianej zwanej hanafuda. Zwycięzcą rozgrywki jest gracz, który kończy grę z kartami w ręku, których ostatnia cyfra sumy była największa. Układ ya-ku-za oznacza 8-9-3, czyli przegraną. Członkowie yakuzy uważają się za spadkobierców samurajów i działają według ściśle określonego kodeksu honorowego. Tym mianem określana jest również japońska odmiana filmu gangsterskiego, zawierająca szczególną brutalność i zwulgaryzowany seks, oraz wzorowane na tej odmianie filmy amerykańskie.

W 1960 roku funkcjonowało w Japonii 5119 grup przestępczych, co stanowi najwyższy wskaźnik w historii przestępczości w tym kraju. W 1963 grupy yakuzy skupiały łącznie 184 091 członków. Liczbę członków w 1990 roku oceniono na ponad 88 tys., zrzeszonych w 3305 gangach. W 1992 roku istniało 158 grup, w których uczestniczyło 56 600 osób, zaś w 1995 odpowiednio 234 grupy i 46 600 osób.

Termin nie występuje w tekstach ustawowych, nie jest oficjalnie używany przez policję, ponieważ określa raczej poszczególnych członków przestępczych grup lub gangi. Tradycyjne domeny yakuzy to hazard, wymuszenia za tzw. ochronę, handel narkotykowy, przemoc, groźby i przekupstwa przy wyścigach motocyklowych, konnych, kontrola życia nocnego – kluby, bary, kabarety, prostytucja. Obecnie yakuzowie aktywni są w coraz szerszym zakresie przestępczości gospodarczej, tworzą tzw. przedsiębiorstwo fasadowe. Zajmują się one interesami budowlanymi, operacjami finansowymi, handlem gruntami i usługami. Działalności tej towarzyszą poważne przestępstwa: wymuszenia, fałszerstwa, oszustwa, nielegalny hazard, przemyt i handel bronią. Międzynarodowa działalność yakuzy jest w zasadzie ograniczona do japońskich obywateli i przedsiębiorstw. Największym gangiem w Japonii jest Yamaguchi-gumi. Dochód szacowany jest na 1 miliard dolarów rocznie.


Kolor Mafii to CZARNY
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Rekrutacja do gangu odbywa się łatwo ... Wystarczy spełnić następujące warunki :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
W REALU:


1.Trzeba posiadać konto SKYPE.
2.Trzeba posiadać działający MIKROFON.
3.Trzeba posiadać konto GADU-GADU.
4.Trzeba posiadać ping nie większy niż 100.
5.Znać      RP ! ! !

W SA-MP:
-Musisz byc pochodznia japońskiego lub Chnskiego
-Musisz miec przegrane minimum 3 godz
-Znać sie na kupnie i sprzedaży towaru
-Mieć wrogie nastawienie do immych Mafii

                                                        SERDECZNIE DZIEKUJE! ! !
                                                      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ostatnio edytowany przez Hideki_Ikemoto (Tue-06-09 23:58:15)

Offline

 

#2 Wed-07-09 00:03:47

Angel Jackson

Administrator

8392832
Call me!
Zarejestrowany: Sat-06-09
Posty: 39
Punktów :   

Re: Hideki_Ikemoto - Yakuza

Jak dla mnie może być jestem na TAK

Offline

 

#3 Wed-07-09 12:01:46

Hideki_Ikemoto

Użytkownik

Zarejestrowany: Tue-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Hideki_Ikemoto - Yakuza

Dziękuje bardzo POzdrawiam

Offline

 

#4 Wed-07-09 12:22:19

Shozo_Marugo

Użytkownik

Zarejestrowany: Mon-06-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Hideki_Ikemoto - Yakuza

Zdadzam sie z Angelem tez jestem za TAK

Offline

 

#5 Thu-07-09 11:55:41

Hideki_Ikemoto

Użytkownik

Zarejestrowany: Tue-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Hideki_Ikemoto - Yakuza

dzienki Szacun!

Offline

 

#6 Sat-07-09 14:16:01

Tony_Sharkur

Administrator

Zarejestrowany: Mon-06-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Hideki_Ikemoto - Yakuza

Też jestem na Tak ponieważ podanie ładne.... ale i tak będę cię miał na oku więc to nie koniec. :]

Offline

 

#7 Tue-07-09 09:53:47

Angel Jackson

Administrator

8392832
Call me!
Zarejestrowany: Sat-06-09
Posty: 39
Punktów :   

Re: Hideki_Ikemoto - Yakuza

PRZYJĘTY Temat off

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mkskusyszczecin.pun.pl www.wowbravehearts.pun.pl www.ekipafantazja.pun.pl www.forumogame.pun.pl www.xbox360x.pun.pl